Jakość
i doświadczenie

Jesteśmy firmą rodzinną i szczycimy się tym. Zarządzamy nią wspólnie zdobywając doświadczenie każdego dnia. Przetrwaliśmy już nie jeden kryzys na rynku TSL co tylko zahartowało nas i sprawiło, że udało nam się stworzyć profesjonalny zespół w którym każdy pracownik to cenne ogniwo. Dysponujemy kilkudziesięcioma własnymi zestawami drogowymi oraz flotą podwykonawców co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać największym nawet wyzwaniom.

Nasi dyspozytorzy w codziennej pracy korzystają z rozwiązań telematycznych firmy Transics oraz TMSa firmy Interlaan. Dysponujemy wszelakimi pozwoleniami oraz licencjami pozwalającymi nam wykonywać nasze usługi na terenie całej Europy. Oprócz naszej siedzimy w Rusocinie koło Gdańska posiadamy również bazę w Holandii kraju który jest nam bliski od samego początku istnienia naszej firmy.

Specjalizujmy się w transporcie pomiędzy Wielką Brytania a krajami Beneluxu oraz Niemcami zarówno świadcząc usługi truckingowe jak i samodzielnego wykorzystania naszych naczep. Mimo Brexitu jakość naszych usług nadal pozostaje na najwyższym poziomie. Zachęcamy do sprawdzenia nas w działaniu!

Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Dołącz do naszego
zespołu

Sprawdź oferty pracy

Zaufali nam
wybrani klienci

olof
RCS
sterac
ulex
Masz pytania?Skontaktuj się z namiphone